Hakkımızda Petlas Lastik

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Petlas Bayram Otomotiv

Petlas Bayram Otomotiv ana bayi toptan ve perakende satış olarak lastik sektöründe İstanbul’da dürüst, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Petlas Bayram Otomotiv 1998 yılından itibaren Petlas Esenler ana bayi olarak satış ve pazarlama hizmetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz çalışmalarında prensip olarak müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi vermektedir. En fonksiyonel ve en estetik çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

Lastik sektöründe 20 yıllık tecrübe ve deneyimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Petlas Bayram Otomotiv deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Hizmetlerimiz arasında lastik onarım hizmeti, rot balans ayarı, lastik oteli, jant düzeltme, nitrojen dolumu ve lastik sökme takma bulunmaktadır.

Vizyonumuz; lastik ihtiyaçlarını üst seviyede karşılamak ve hizmetlerini modern, teknolojik ve estetik olarak doğru olarak yansıtmak.

Misyonumuz; lastik alanında müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yenilikçi ve modern çözümler üreterek sektöre katkı sağlamak.